GÜNEŞ ENERJİLİ DUVAR APLİK AYDINLATMA

ÜRETİMDEN GÜNEŞ ENERJİLİ KUMANDALI PROFESYONEL DUVAR APLİK AYDINLATMA CİHAZIMIZ.
– TÜRKİYE’DE İLK VE TEK HER RENK YANABİLEN GÜNEŞ ENERJİLİ DUVAR APLİK MODELİ KUMANDALI PROFESYONEL UZUN ÖMÜRLÜ.
– KUMANDASI SAYESİNDE İSTERSENİZ BEYAZ IŞIK , İSTERSENİZ GÜN IŞIK , İSTERSENİZ RENGARENK HER RENGİ YAKABİLİYORSUNUZ. BU FONKSİYONLARI KUMANDASI SAYESİNDE KOLAYCA GERÇEKLEŞTİREBİLİYORSUNUZ.
– SAHİP OLDUĞU SAĞLAM VE ULTRA KORUMALI YAPISI SAYESİNDE UZUN ÖMÜRLÜ VE YÜKSEK PERFORMANSTA VERİMLİ KULLANIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.
– GÜN İÇERİSİNDE ALDIĞI ENERJİYİ HAZNESİNE DEPOLAR VE AKŞAM OLDUĞUNDA DEVREYE GİREREK SABAHA KADAR AYDINLATMA SAĞLAYAN PROFESYONEL CİHAZDIR.
– BENZERLERİNE GÖRE ÇOK DAHA FAZLA IŞIK VERMESİNİN YANI SIRA AYNI CİHAZDA 3 RENK SEÇENEĞİ VE KUMANDA FONKSİYONU SAYESİNDE EMSALSİZ 1. SINIF KALİTEDE ARİES CİHAZIDIR.
– 24 AY BİREBİR DEĞİŞİM GARANTİLİ VE YAPILAN TESTLER SONUCUNDA ÇOK DAHA UZUN ÖMÜR KULLANACAĞINIZ , KULLANIRKEN KEYİF ALACAĞINIZ BİR ÜRÜNDÜR.
– IP67 KORUMA SINIFINA SAHİP OLUP TOZA VE SUYA KARŞI ÇOK YÜKSEK KORUMALI YAPIDADIR. ÇOK SICAK HAVA KOŞULLARINADA , ÇOK SOĞUK HAVA KOŞULLARINADA UYUMLUDUR. 4 MEVSİM DİLEDİĞİNİZ HERYERDE KULLANABİLİRSİNİZ.
– KULLANIM ALANLARI BAKIMINDAN SOKAK VE BAHÇE AYDINLATMA UYGULAMALARINDA , ÇİFTLİK EVLERİNDE , SİTELERDE , VİLLALARDA , OTELLERDE VE DAHA PEK ÇOK DIŞ MEKAN AYDINLATMA UYGULAMASINDA RAHATLIKLA TERCİH EDİLEBİLİR.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.